Vstúpte do podpory

Oznamy

Vážení zákazníci, ponúkame Vám spoluprácu v oblasti zabezpečenia Vašich počítačov na základe servisnej zmluvy. Pre viac informácii navšívte sekciu Ostatné-Dokumenty-Firemné dokumenty.
PROXAR Slovakia Internationale spedition, a.s.
Logo Proxar
Špedičná firma PROXAR Slovakia Internationale spedition, a.s. využíva programový systém HERKULES už takmer 7 rokov. Systém HERKULES je prevádzkovaný v prostredí Microsoft Windows 2003, na platforme Terminal Services / Citrix Metaframe.
Programový systém HERKULES je vo firme PROXAR používaný s rozšírením o analytické sledovanie účtov. Toto sledovanie umožňuje ku každej účtovnej operácii priradiť niekoľko ďalších kľúčov, podľa ktorých je neskôr možné ďalej vykonávať výstupy a definovať rôzne zostavy. Toto sa deje formou tzv. "Interaktívnych zostáv", pomocou ktorých je možné vyberať data z denníka účtov formou rôznych 'rezov'.

Okrem štandardného programového balíka HERKULES bol pre firmu PROXAR ďalej vyvinutý modul SPEDICIA, ktorý je možné prevádzkovať aj bez prepojenia na program HERKULES. Výborné je však prepojenie týchto dvoch agiend, čo pre firmu PROXAR znamená značnú úsporu ľudskej práce na účtarni, kde gro účtovnej práce vlastne vykonajú obchodníci.
 
Adresa Adresa

INVER® s.r.o.
Hutnícka 1 (4. posch.)
Košice 040 01
Kontakt Kontakt

Telefón: 055/7999111-3
Fax: 055/7999111
E-mail: kontaktný formulár
Otváracie hodiny Otváracie hodiny

Po-Pi: 8:00-16:00
So-Ne: zatvorené
Mapa Mapa

Kde nás nájdete?
Pozri na mape.