Vstúpte do podpory

Oznamy

Vážení zákazníci, ponúkame Vám spoluprácu v oblasti zabezpečenia Vašich počítačov na základe servisnej zmluvy. Pre viac informácii navšívte sekciu Ostatné-Dokumenty-Firemné dokumenty.
IQ servis, a.s.
IQ servisFirma IQ servis, a.s. sa zaoberá niekoĺkými činnosťami, na sledovanie ktorých firma INVER nasadila multiverziu programu HERKULES. Vzhľadom k rôznorodosti činností podnikania firmy IQ Servis, a.s. je systém HERKULES vybavený modulmi SPLATKY a POKLADNA.

Modul SPLATKY sleduje agendu leasingových zmlúv, nájomných zmlúv a zmlúv o pôžičkách. Tento modul umožňuje sledovať, automaticky zaúčtovávať a rôznymi výpismi kontrolovať akúkoľvek činnosť, ktorej charakteristikou je pravidelnosť a definovaný počet opakovaní obchodného prípadu. Pomocou nadstavby systému je možné ďalej sledovať aj zálohové platby nájomníkov a účtovne ich vysporiadať na konci účtovného obdobia.

Modul POKLADNA je štandardným modulom programu HERKULES, ktorý umožňuje buď priamo s prepojením, alebo offline - bez prepojeniam, sledovať agendu pokladne. Vzhľadom k tomu, že modul bol stavaný aj pre osoby, ktoré nie sú znalé účtovnej problematiky, je možné, aby pokladňu vo firme viedla aj iná osoba ako účtovníčka. Účtovné oddelenie potom môže spracovávať tieto zaevidované pohyby v rámci dávky alebo jednotlivo. Modul POKLADNA môže byť prevádzkovaný aj mimo systém HERKULES, ako nezávislý modul, s prenosmi pomocou elektronických médií.
 
Adresa Adresa

INVER® s.r.o.
Hutnícka 1 (4. posch.)
Košice 040 01
Kontakt Kontakt

Telefón: 055/7999111-3
Fax: 055/7999111
E-mail: kontaktný formulár
Otváracie hodiny Otváracie hodiny

Po-Pi: 8:00-16:00
So-Ne: zatvorené
Mapa Mapa

Kde nás nájdete?
Pozri na mape.