Vstúpte do podpory

Oznamy

Vážení zákazníci, ponúkame Vám spoluprácu v oblasti zabezpečenia Vašich počítačov na základe servisnej zmluvy. Pre viac informácii navšívte sekciu Ostatné-Dokumenty-Firemné dokumenty.
Skladačky

Reklama

Reklamný prúžok
Profil spoločnosti INVER
 

História spoločnosti

Firma Inver pôsobí na slovenskom trhu už bezmála dvadsať rokov. Bola založená v roku 1989, v roku 1993 sa pretransformovala do formy spoločnosti s ručením obmedzeným. Medzi jej hlavné náplne činnosti patrí vývoj programového vybavenia pre podvojné účtovníctvo - HERKULES, zabezpečenie hardwarového pozadia pre jeho beh, predaj hardware podľa požiadavok zákazníka, webhostingové služby a špeciálne služby podľa potreby zákazníkov . Okrem týchto služieb firma INVER ďalej poskytuje zákazníkom konzultačné služby, poradenské služby, spracovanie analýz a poskytovanie služieb spojených s nábehom IS u zákazníka a jeho ďalším rozvojom. Predovšetkým však poskytujeme zákazníkovi významnú výhodu v tom, že sme schopní veľmi rýchlo upraviť informačný systém pre podvojné účtovníctvo - HERKULES potrebám zákazníka.

Bežným prípadom je dodávka nášho informačného systému podvojného účtovníctva - HERKULES na "kľúč", t.j. kompletné vybavenie programovým vybavením a hardwarovým vybavením vrátane zabezpečenia nábehu (prípadne prechodu z iného sofware). Typickým zákazníkom našej firmy sú obchodné, výrobné a servisné firmy stredného a malého rozsahu, pričom sféry ich obchodovania zahŕňajú od predaja plechov cez predaj potravín, výrobu potravinových výrobkov po obchod s cennými papiermi a finančnými operáciami, takisto aj obchod vo všeobecnosti. Naši zákazníci majú nezriedka viac stredísk a to rozmiestnených po celom Slovensku a Čechách. Software našej firmy je odobrený auditorom a vyhovuje platným predpisom SR.

Typická implementácia u našich zákazníkov je postavená na vlastnom ekonomickom systéme pre podvojné účtovníctvo - Herkules WIN 3.0 alebo Herkules DOS 2.6 s doplnením ďalších jeho podporných subsystémov. Pre maloobchodné prevádzky, veľkosklady, distribučné a servisné firmy je to program Predajňa, ktorý spravidla upravujeme zákazkovou formou na podobu, požadovanú zákazníkom (samozrejme v prípade, že zákazník požaduje subsystémy „ušité“ na vlastnú mieru). Samotné jadro informačného systému je však vždy riešené tak, že umožňuje účtovne aj evidenčne podchytiť akúkoľvek obchodnú či ekonomickú informáciu, zákazníkom sa spravidla na mieru riešia špecifické evidencie ako je napr. špedícia, evidencia leasingových a nájomných zmlúv, odbyt, výroba, MTZ a pod.

Firma INVER je počtom ľudí menšia, dynamická firma ktorá je vďaka tomu schopná veľmi promptne reagovať na nadštandardné požiadavky zákazníkov a zameriava sa najmä na región Košíc a východného Slovenska (aj keď jeden z jeho najväčších klientov je pražská firma). Disponujeme vlastným servisným oddelením, ktoré je schopné v rámci východného Slovenska zasahovať spravidla do 24 hodín od nahlásenia poruchy.

Poskytované služby

Naša firma sa angažuje hlavne v zákazkách, kde je dôraz na kvalitné a promptné služby. Vzhľadom na to, že dnes už nie je internet vo firme žiadnou zvláštnosťou, sme schopní poskytovať služby aj na diaľku, formou pripojenia sa na počítač klienta. Takéto riešenie problému vieme poskytnúť spravidla okamžite. Formou zmluvy je možné garantovať dobu odozvy a iné požadované parametre dôležité pre klienta.
 
Adresa Adresa

INVER® s.r.o.
Hutnícka 1 (4. posch.)
Košice 040 01
Kontakt Kontakt

Telefón: 055/7999111-3
Fax: 055/7999111
E-mail: kontaktný formulár
Otváracie hodiny Otváracie hodiny

Po-Pi: 8:00-16:00
So-Ne: zatvorené
Mapa Mapa

Kde nás nájdete?
Pozri na mape.